Özel Antakya Akademi Hastanesi, Türkiye Sağlık Turizmi Derneği ve Hatay Sağlık Turizmi Derneği işbirliğinince, Hatay Tanıtım A.Ş organizesi ile gerçekleştirilen organizasyonda, İngiltere den 18 kisilik tıp insanını ağırladı.

Özel Antakya Akademi Hastanesi, Türkiye Saglık Turizmi Dernegi ve Hatay Saglık Turizmi Dernegi isbirligince, Hatay Tanıtım A.Ş organizesi ile gerçekleştirilen organizasyonda Hatay”ın ve Akademi Hastanesi tanıtımları yapılarak Sağlık Turizminde Hatay’ın bir cazibe merkezi haline gelmesi yönünde adımlar atıldı. Toplantıda açılıs konuşmasını yapan Özel Antakya Akademi Hastanesi Başhekimi Op.Dr Salih Vural  ‘ Sağlık Turizmi faaliyetleri gün gectikce şehrimiz Hatay icin önemli bir yer almaktadir.yurtdışından dışından gelen hastalarımızın hız,hızmet ve daha avantajlı fiyatlarla tedavi olabilecekleri bir yerdir. Hedefimiz Sağlık Turizmi konusunda yapacağımız projelerle bölgemizde lider konuma gelmektir.

Organizasyonda emegi gecen tüm kurum ve kuruluslara ozellikle T.C Ekonomi Bakanlığına,Turkiye Sağlık Turizmi Derneğine ve Hatay Saglık Turizmi Dernegine tesekkur eder isbirligi halinde yürüteceğimiz projeler ıcinde başlangıç olması temennisiyle”konuşmasını bitirdi. Özel Antakya Akademi Hastanesi nde temaslarını bitiren Ingiltere heyeti Hatay’dan ve Hataylılardan çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Son Güncelleme: 21 Mayıs 2022
Whatsapp